Menu
Your Cart

Amasya Elma Fidanı (Açık kök)

Amasya Elma Fidanı (Açık kök)
Amasya Elma Fidanı (Açık kök)
30,00TL
Vergiler Hariç: 30,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: Amasya Elma Fidanı (Açık kök)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

AMASYA ELMA FİDANI

Amasya denilince akla ilk olarak Misket elması gelir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, eğer mevsimiyse, mutlaka Misket elması"Amasya Elması" olarak karşınıza çıkar.Amasya Misket Elmasının en büyük özelliği bir yıl meyve verirse diğer yıl vermemesidir. Bir yüzü kırmızı, diğer yüzü ise sarı ila yeşilimsi bir renk taşır. İnce kabuklu, hoş kokuludur. Sert ve dayanıklıdır. Uzun süre saklanmaya elverişlidir. Amasya elmasının iki türü vardır. Daha küçük ve tatlı olanına Misket elması denir.

 Elma Fidanı Hakkında Bilmedikleriniz?

*Elma Fidanı Mevsimsel Durumu: Kışın yapraklarını döken bir bitkidir.

*Elma Fidanı Üretim Şekli:Aşı yöntemi ile üretilmektedir.

*Elma Fidanı Anacı:Elma fidanı üretiminde yabani Elma anacı kullanılmaktadır.

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.