Menu
Your Cart

Badem Fidanı

FERRAGNES BADEM:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli yarı dik ve çok verimli.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri iridir. Meyve şekli uzun ve ovaldir. Meyve kabuğu kahverengi, meyve içi koyu kahverengidir. İç randımanı %40 civarındadır. Çok uzun süre depolanabilir.TOZLAYICI: FerradualHASAT ZAMANI:  Eylül ayının ..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
FERRAGNES BADEMAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli yarı dik ve çok verimli.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri iridir. Meyve şekli uzun ve ovaldir. Meyve kabuğu kahverengi, meyve içi koyu kahverengidir. İç randımanı %40 civarındadır. Çok uzun süre depolanabilir.TOZLAYICI: FerradualHASAT ZAMANI:  Eylül ayının 2..
27,00TL Vergiler Hariç:27,00TL
NONPARİEL BADEM FİDANI:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Yarı kuvvetli, yayvan gelişir, verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Merveleri orta iriliktedir.  Uzun ve oval şekildedir.Kahve rengidir, el ile kırılır, %5 ikiz meyve yapabilir. Meyve içi koyu kahverengidir, iç randımanı %60 civarındadır. Çok uzun süre depolana..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
TEXAS BADEM:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve yarı diktir, verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Texas Badem çeşidi geç çiçeklenir ve ağacın tamamı aynı zamanda çiçek açmaz Bu nedenle soğuklardan en az derecede etkilenen çeşittir. Kabuğu yumuşak ve iç badem kalitesi ortadır. İç randıman % 45–50 çift badem oranı..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.