Menu
Your Cart

Elma Fidanı

AMASYA ELMA FİDANIAmasya denilince akla ilk olarak Misket elması gelir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, eğer mevsimiyse, mutlaka Misket elması"Amasya Elması" olarak karşınıza çıkar.Amasya Misket Elmasının en büyük özelliği bir yıl meyve verirse diğer yıl vermemesidir. Bir yüzü kırmızı, diğer y..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
 Arapkızı ElmaAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve yarı dik gelişir, verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Orta iridir. Yuvarlağa yakın, hafif konik. Yeşildir, beyaz beneklidir. Yeşil-Sarı zemin üzerine koyu kırmızı ve küçük benekli. Sap çukuru çevresi hafif paslı. Açık krem renkte , sert ve gevrek. Mayhoş, s..
28,00TL Vergiler Hariç:28,00TL
AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağacı kuvvetli ve yaygın bir gelişim gösterir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Orta-iri, sulu, tatlı ve yeme kalitesi yüksektir. Meyve eti açık sarı renkli ve gevrek, meyve kabuk rengi sarı-yeşildir.TOZLAYICI: Starking Delicious, Starkrimson Delicious, Red Chief, Scarlet Spur, Jonathan, Jersey M..
27,00TL Vergiler Hariç:27,00TL
AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli, yarı dik bir gelişim gösterir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Orta iri, sulu, ekşi, kısmen kalın kabuklu meyve eti yeşilimsi beyaz renkli ve gevrek, meyve kabuk rengi yeşil renkli ve iri lentisellidir.TOZLAYICI: Golden Delicious, Red Delicious, Fuji, Gala grubuHASAT ZAMANI: Eylül 4. H..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
JEROMİNE ELMA:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette gelişir ve çok verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri iri ve koni şeklindedir, Meyve rengi çok koyu renklidir. Ağustos'un ortasından itibaren renklenir. Sert ve lezzetli bir çeşittir. Meyveleri iri ve beş yıldız şeklindedir. Sert ve lezzetli me..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Mondial Gala Elma: AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve yayvan gelişir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Orta iri. Yuvarlağa yakın hafif basık. Açık sarı zemin üzerine yoğun kırmızımsı turuncu renkte. Meyve eti krem, sert ve suludur. Tatlı ve aromalıdır.TOZLAYICI: Fuji, Golden Delicious.HASAT ZAMANI: Ağustos sonu, E..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.