Menu
Your Cart

Nar Fidanı

Deve Dişi (TATLI) Nar Fidanı
New
DEVE DİŞİ NAR:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Orta kuvvetli ve çok verimli.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri çok iridir. Şekli köşeli ve yuvarlaktır. Meyve rengi ve ten rengi şeker pembedir. Tatlı nardır. Daha çok sahil bölgelerinde yaygın olup sofralık bir çeşittir.TOZLAYICI: Kendine verimli bir çeşittir.HASAT ZAMANI..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Hicaz Nar Fidanı
New
HİCAZ NARI:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: 1-5 m boyunda çalı ya da ağaçlık şeklindedir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Nar fidanı HİCAZ narı diğer mayhoş nar çeşitlerine göre soğuğa toleransının fazla olması dolayısıyla da tercih şansını arttırmaktadır. Meyve şekli köşeli yuvarlak olup kabuk ve dane rengi şeker pembe ve şıra..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Süs Nar Fidanı
New
TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan ve 12 ay boyunca dikimi yapılabilen fidanlardır.Gönderilen fidanları hemen toprağa dikebileceğiniz gibi,şartlar uygun olana kadar poşet içerisinde bekletmeye de devam edebilirsiniz.FİDAN YAŞI NE KADAR VE NE ZAMAN..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.