Menu
Your Cart

Narenciye Fidanı

ALACALI LİMON Ev, balkon teras ve bahçeler için uygun olan bir limon çeşididir. Göz alıcı sarı, yeşil, rengarenk yaprakları ile hoş bir narenciye çeşididir.  Meyvesi orta büyüklükte ve çok az çekirdeklidir. Meyvesi ve bitkisi yoğun kokuludur. Meyve dış kabuğu sarı yeşil renkte, meyve iç ön..
85,00TL Vergiler Hariç:85,00TL
BEYAZ TÜYSÜZ NEKTARİNAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Dik ve oldukça büyüktür.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri orta iriliktedir. Tüysüz, yeşilden sarıya çalan renktedir, meyve kabuğunda %10'luk kızarmalar görülebilir. Meyve eti beyazdan sarıya çalan renktedir. Kaliteli, meyve kokusu ve lezzeti mükemmeldir.TOZLAYICI: K..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
GREYFURT FİDANI:Akdeniz ve Ege bölgelerinde yetiştirilmeye başlanmıştır.4-6 m'ye kadar boylanabilen greyfurt fidanının, toprakta derinlere inebilen sağlam kök bir yapısı ile dik ve düz bir gövdesi vardır.Çok iyi yapılı dallarında ,koyu yeşil renkli sert, parlak ve pürüzsüz yüzeyli iri yaprakları pek..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
Diğer kumkuat çeşitlerine göre meyve çapı daha fazla olup erken meyveye yatmaktadır. Verimli bir çeşit yuvarlak kabuk tatlı ama çekirdeklidir. Meyveleri üzerinde uzun sure kalabilir. Koyu portakal rengindedir...
55,00TL Vergiler Hariç:55,00TL
Kamkuat Fidanı:Fazla büyümeyen kamkat fidanı veya diğer adıyla kumkuat fidanı her daim yeşil yapraklarıyla ve meyvenin bitki üzerinde aylarca kalabilmesiyle ünlüdür. Kamkat bitkisinin meyveleri kabukları soyulmadan yenilebilmektedir. Nagami kamkat meyvesi diğer kamkat çeşitlerine göre meyvesi daha b..
50,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta büyüklükte, sık yapraklı, çok dallı ve yuvarlak bir taç oluşturur.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve kabuğu portakal renginde ve hafif pürüzlüdür. Kabuğun meyve etine bağlılığı orta sıkıdır. Kabuğu kolay soyulur. Meyve eti koyu portakal renkte, gevrek, sulu ve aromalıdır.HASAT ..
80,00TL Vergiler Hariç:80,00TL
 SATSUMA MANDALİNA FİDANI:Meyveleri koyu turuncu renkte, üstten basık ve orta iriliktedir. Meyve genişliği 51.22 mm, uzunluğu 51.22 mm, ağırlığı 99.59 g'dır. İnce kabuklu, kabuğu yumuşak, kolay soyulan bir türdür. Meyveleri bol sulu, çekirdeksiz, kendine has aromaya sahiptir. Tat koku ve kalite..
40,00TL Vergiler Hariç:40,00TL
SPRİNG BELLA ŞEFTALİ AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette yayvan gelişen verimli bir çeşittir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Sarı zemin üzerini -90 kaplayan canlı kırmızı renktedir. Meyve silindirik, basık, orta irilikte, yarı tüylüdür. Meyve eti sarı renkte, sert, sıkı dokulu ve orta lezzetlidir.TOZLA..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Süs Nar Fidanı
New
TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan ve 12 ay boyunca dikimi yapılabilen fidanlardır.Gönderilen fidanları hemen toprağa dikebileceğiniz gibi,şartlar uygun olana kadar poşet içerisinde bekletmeye de devam edebilirsiniz.FİDAN YAŞI NE KADAR VE NE ZAMAN..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
WASHİNGTON PORTAKAL FİDANIAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaç tacı yuvarlak ve orta büyüklüktedir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Bilinen en eski göbekli portakal çeşididir. Meyve kabuğu koyu portakal renginde hafif pürüzlü, orta-ince kalınlıktadır. Meyve eti portakal renginde, gevrek, aromalı ve suludur. Genellikle çekirdek..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.