Menu
Your Cart

Venüs Nektarin Fidanı

Venüs Nektarin Fidanı
Venüs Nektarin Fidanı
35,00TL
Vergiler Hariç: 35,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: Venüs Nektarin Fidanı
Etiketler: venüs, nektarin, fidanı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

VENÜS NEKTARİN

AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Venüs çeşidi ağaç yapısı olarak kuvvetli ve geniş formdadır.

MEYVE ÖZELLİKLERİ: Verimli bir çeşittir. Güçlü bir ağaç yapısına sahiptir. Nektarin (tüysüz şeftali) yetiştirilen bütün bölgelerimiz için uygundur. Meyveleri sarı zemin üzerinde sıvama ve tamamen koyu kırmızırenklidir. Meyveleri çok iri, yuvarlak, sert etli ve tüysüzdür. Çok lezzetli bir çeşittir. Kuru madde içeriği yüksek olduğundan uzun süre depolanabilir. Meyve eti sarı renklidir. Çekirdeği ete bağlı değildir ve yarma özellik gösterir.

TOZLAYICI:Venüs, kendine verimli bir çeşittir ve tozlayıcıya ihtiyaç duymaz.

HASAT ZAMANI: Hasat dönemi açısından geççi çeşitlerindendir. Hasat tarihi; Bursa yöresinde Ağustos’un ilk yarısıdır.

TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?

Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan ve 12 ay boyunca dikimi yapılabilen fidanlardır. Gönderilen fidanları hemen toprağa dikebileceğiniz gibi, şartlar uygun olana kadar poşet içerisinde bekletmeye de devam edebilirsiniz.

FİDAN YAŞI VE BOYU NASILDIR NE ZAMAN MEYVE VERİR?

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.