Menu
Your Cart

Nadir Bulunan Fidanlar

AHUDUDU:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli gelişen bir ağaç.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Bitki güzel bir kırmızı renge sahiptir ve genellikle tatlıdır. Nadir olarak tam olgunlaşmamış olanlar ekşimsi olabilir.TOZLAYICI: Kendine verimlidir.HASAT ZAMANI: Sonbahar ayları...
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
ALACALI LİMON Ev, balkon teras ve bahçeler için uygun olan bir limon çeşididir. Göz alıcı sarı, yeşil, rengarenk yaprakları ile hoş bir narenciye çeşididir.  Meyvesi orta büyüklükte ve çok az çekirdeklidir. Meyvesi ve bitkisi yoğun kokuludur. Meyve dış kabuğu sarı yeşil renkte, meyve iç ön..
85,00TL Vergiler Hariç:85,00TL
AVAKADO:Avokado herdem yeşil subtropik bir meyve türüdür. Avokadonun iklimsel istekleri turunçgillere benzer. Özellikle limon yetiştirme alanları bu meyve içinde uygundur. Avokado genellikle yayvan, bazen dikine gelişen herdem yeşil 6-20 yükseklikte bir ağaçtır.Avokado yetiştiriciliğini sınırlayan e..
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
AVUSTRALYA DUT FİDANI:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve yarı yayvan gelişir, çok verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Yumuşak dokulu, sulu ve parlak kırmızı renktedir.TOZLAYICI: Kendine verimlidir.HASAT ZAMANI: Mayıs başında başlar. Yaz boyu verir.TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri t..
40,00TL Vergiler Hariç:40,00TL
BÖĞÜRTLEN:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve çalı formunda gelişir, sürgünleri dikenlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri uzun ve silindirik şekillidir. Sulu ve iyi aromalıdır, mayhoş bir tadı vardır.TOZLAYICI: Kendine verimlidir.HASAT ZAMANI: Ağustos ayı başında hasat edilir. TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ..
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
Calamondin Orange Süs Mandalinası:Çin orijinli olup mandalin-kumkat melezidir. Ağacı ve meyveleri küçüktür ve meyvesi yenebilir. Meyveleri ağacın üzerinde uzun zaman dökülmeden durabilir. İyi bakılırsa yıl boyunca durmadan çiçek açıp meyve vermeye devam eder. Çiçekleri çok yoğun bir kokuya sahiptir...
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
Citrus aurantium Bergamia Bergamot Fidanı:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ:  Ağacı orta büyüklükte dikensiz ve yayvan bir taca sahiptir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Koyu yeşil yaprakları, beyaz çiçekleri, armutumsu veya küre şeklinde meyvelere sahiptir. Meyveleri, dış görünüm itibarıyla limon gibi sarı, tadı ekşi ve sul..
80,00TL Vergiler Hariç:80,00TL
DAĞ ÇİLEĞİ (KOCA YEMİŞ): Herdem yeşil, 4 metreye kadar boylanabilen bir çalı, bazen de 7-8 m boyunda ufak bir ağaçtır. Koyu renkli, kırmızımsı kahverengi kabuk yaşlı gövdelerde çatlaklıdır.  Meyve dış kabuğu pürüzlü, olgunlaşırken sarı, olgunlaştığında kırmızıdır. Ağaçlar - 15 ºC kadar day..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan ve 12 ay boyunca dikimi yapılabilen fidanlardır.Gönderilen fidanları hemen toprağa dikebileceğiniz gibi,şartlar uygun olana kadar poşet içerisinde bekletmeye de devam edebilirsiniz.FİDAN YAŞI NE KADAR NE ZAMAN ME..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Açık yeşil, parlak ve ince kabukludur. Meyvesi orta iriliktedir. Bol güneşi sever. Eylül-Ekim aylarında hasat edilir. ..
38,00TL Vergiler Hariç:38,00TL
FINDIKAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Bitkisi 3 metreye kadar boylanabilen bir çeşittir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri orta iriliktedir. Meyve kabuk rengi kahverengi ve parlaktır. Kabuk kalınlığı 1.10 mm ve kolay kırılmaktadır. Meyve içi açık kahverengi, parlak ve pürüzsüzdür. Besin değeri bakımından zengindir.HASA..
28,00TL Vergiler Hariç:28,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.