Menu
Your Cart

Origami Kimya

AKÇA ARMUTAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağacı kuvvetli ve yarı dik gelişme eğiliminde olan, sık dallı ve dikenli yerli çeşitlerimizdendir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve orta irilikte, koni şeklinde, meyve kabuğu, yeşil zemin üzerine sarı renktedir. Meyve eti yeşilimsi beyaz, sulu, tatlı, gevrek, hoş kokulu ve az kuml..
27,00TL Vergiler Hariç:27,00TL
BAKIR SÜLFAT 25 KG
Free
Görünüm Mavi Kristal, kokusuzKimyasal Adı Bakır (II)Sülfat Pentahidrat / Mavi vitriol; Copper (II) Sulfate PentahydrateKimyasal Formülü CuSO4 .5H2OAmbalaj Şekli 25 kg. lık torba ve 1.000 kg lık bigbagÜrün Analizleri - Yem KaliteTESTLERTESTSLİMİTLER (LIMITS)Bakır (C)Copper (Cu)25 % minKurşun (Pb)Lead..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
BORAKS DEKAHİDRAT 25 KG
Free
Boraks Nedir? Boraks Nasıl Kullanılır?Boraks (sodyum borat) toprakta, suda ve bitkilerde doğal olarak bulunan bir mineraldir. Bor elementinin kimyasal bir bileşiği olan Boraks, Sodyum, Bor, oksijen ve sudan oluşmaktadır. Boraks suda kolayca eriyebilen kristal yapıda bir maddedir. Ülkemizde bol mikta..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Teknik ürünbilgisi  calgonit H-Des  Kullanıma hazır el  hijyen ürünü ÜrünÖzellikleri  • Geniş spektrumlu etkinlik • Cilt dostu • Parfüm ve renk maddesi içermez GenelAçıklama calgonit H-Des, gıda endüstrisinde ve diğer endüstrilerde özellikle duyarlı işlemlerde..
170,00TL Vergiler Hariç:170,00TL
Ürün Özellikleri Geniş etki spektrumu  Cilde uyumlu  Nötr kokulu  Kullanımı ekonomik   Genel Açıklama  Calgonit HA 026 sıvı el yıkama sabunudur.  Calgonit HA 026 ile gıda maddeleri alanında çalışanların, gerekli personel el hijyeni şartları sağlanır. calgonit HA..
90,00TL Vergiler Hariç:90,00TL
Ürün özellikleri   Aloe vera içerir  Sürekli geçiş ayak banyosu-havuzu ve sprey uygulaması için uygundur  Tesir maddeleri tırnaklara çok iyi nüfuz eder  Tırnaklarda çok iyi temizlik ve hijyen sağlar  Organik kir partiküllerini çözer  Kolaylıkla biyolojik olarak parçalanabilir &n..
750,00TL Vergiler Hariç:750,00TL
ÜrünÖzellikleri • Geniş etki spektrumu • İyi meteryal yeteneği  Genel Açıklama calgonit Quat MEA gıda endüstrisinde kullanılan kuarterner amonyum bileşiği ile nötr bir dezenfektan  konsantresidir. Geniş etki spektrumuna sahip ve çoğu malzeme için  aşındırıcı etkisi yoktur. Calgon..
560,00TL Vergiler Hariç:560,00TL
Uygulama Alanları  Renksiz, kokusuz ve tamamen biyodegredasyona uğrayan, geniş antimikrobiyal etkili bir dezenfeksiyon ürünüdür.   Su ve içecek endüstrisinde kullanım alanları: Şişe ve damacanaların, su depolarının, filtrelerin ve dolum makinelerinin dezenfeksiyonunda kullanılır.&nbs..
1.100,00TL Vergiler Hariç:1.100,00TL
Ürün Özellikleri  • Geniş etki spektrumu • Köpürmez • Düşük sıcaklıkta etkili • DVG onaylı • Soğuk aseptik dolum tesisleri için uygun   Genel Açıklama  calgonit sterizid forte 15; hidrojenperoksit ve perasetikasit bazlı hafif asidik sıvı konsantre dezenfeksiyon ürü..
1.160,00TL Vergiler Hariç:1.160,00TL
Uygulama Alanları  calgonit Sterizid Multi Blue, gıda endüstrisinde ve hayvancılıkta (çiftliklerde) kullanılan Gluteraldehit ve Quaterner Amonyum Bileşikleri ihtiva eden konsantre dezenfeksiyon ürünüdür.  calgonit Sterizid Multi Blue, yüksek etki gücüne ve geniş bir mikrobiyolojik etk..
800,00TL Vergiler Hariç:800,00TL
Ürün Özellikleri   En yüksek seviyede etki  Hızlı aksiyon  Çok yölü  Bütün yüzeyler için uygun    Genel Açıklama  calgonit Viroflexx; yenilikçi, yüksek seviyede etkili, çok yönlü ve geniş spektrumlu bir dezenfektandır. Ürün yüzeylerde, cihazlarda, su siste..
200,00TL Vergiler Hariç:200,00TL
ÇİNKO SÜLFAT 25 KG
Free
Çinko Sülfat Heptahidrat gübresi  içeriğinde ;Suda çözünür Çinko (Zn): %22,3Suda çözünür Çinko Sülfat (ZnSO4): %55 bulundurur.%100 formda suda çözünür formunda olup minimum %22,3 Zn (çinko) içerir.Suda tamamen çözünebilir yüksek oranda çinkoya sahiptir. Bitkilerin bodur kalmasını önler, bitki b..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 45 (4 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.