Menu
Your Cart

Saksıda Ağaç Fidanları

Calamondin Orange Süs Mandalinası:Çin orijinli olup mandalin-kumkat melezidir. Ağacı ve meyveleri küçüktür ve meyvesi yenebilir. Meyveleri ağacın üzerinde uzun zaman dökülmeden durabilir. İyi bakılırsa yıl boyunca durmadan çiçek açıp meyve vermeye devam eder. Çiçekleri çok yoğun bir kokuya sahiptir...
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
DAĞ ÇİLEĞİ (KOCA YEMİŞ): Herdem yeşil, 4 metreye kadar boylanabilen bir çalı, bazen de 7-8 m boyunda ufak bir ağaçtır. Koyu renkli, kırmızımsı kahverengi kabuk yaşlı gövdelerde çatlaklıdır.  Meyve dış kabuğu pürüzlü, olgunlaşırken sarı, olgunlaştığında kırmızıdır. Ağaçlar - 15 ºC kadar day..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
Açık yeşil, parlak ve ince kabukludur. Meyvesi orta iriliktedir. Bol güneşi sever. Eylül-Ekim aylarında hasat edilir. ..
38,00TL Vergiler Hariç:38,00TL
Diğer kumkuat çeşitlerine göre meyve çapı daha fazla olup erken meyveye yatmaktadır. Verimli bir çeşit yuvarlak kabuk tatlı ama çekirdeklidir. Meyveleri üzerinde uzun sure kalabilir. Koyu portakal rengindedir...
55,00TL Vergiler Hariç:55,00TL
Kamkuat Fidanı:Fazla büyümeyen kamkat fidanı veya diğer adıyla kumkuat fidanı her daim yeşil yapraklarıyla ve meyvenin bitki üzerinde aylarca kalabilmesiyle ünlüdür. Kamkat bitkisinin meyveleri kabukları soyulmadan yenilebilmektedir. Nagami kamkat meyvesi diğer kamkat çeşitlerine göre meyvesi daha b..
50,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
İNCE KABUKLU MAYER LİMON FİDANIMayer Limonu Ege ve akdeniz bölgeleri dışındaki yerlerde toprağa dikenler kışın donlardan korumak için hava alacilecek bir bez ile sarmalarını tavsiye ederiz yada büyük bir dekoratif saksıda kış harici dış mekanlarda kışın saksısı ile beraber evin içinde ışık alan bir ..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
 SATSUMA MANDALİNA FİDANI:Meyveleri koyu turuncu renkte, üstten basık ve orta iriliktedir. Meyve genişliği 51.22 mm, uzunluğu 51.22 mm, ağırlığı 99.59 g'dır. İnce kabuklu, kabuğu yumuşak, kolay soyulan bir türdür. Meyveleri bol sulu, çekirdeksiz, kendine has aromaya sahiptir. Tat koku ve kalite..
40,00TL Vergiler Hariç:40,00TL
YEDİVEREN LİMONAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: 3-7 metre boylanabilen orta büyüklükte ağaçlar oluştururlar. Budamaya elverişlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri büyük genellikle az çekirdekli, kabuğu pürüzlü ve kalındır...
55,00TL Vergiler Hariç:55,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.