Menu
Your Cart

Hıyar Fideleri

Olgunlaşma süresi 75 - 78 gündür.Meyve rengi parlak, hafif koyu yeşil renklidir.Meyve uzunluğu 12 - 14 cm olup, düzdür ve damarsızdır.Tek ekime uygun mini tip salatalıktır.Soğuklara karşı müthiş dayanıklıdır.Erken ilkbahar ve geç güzlük ekim için de ideal bir çeşittir.Her bir koltuktan kışın tek mey..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
ÖRTÜ ALTI BADEM TİPİİlkbahar, ara dönem ve sonbahar yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir.Bitki yapısı çok güçlü, erkenci, çok verimli, multi bir çeşittir.Meyve sapı uzun, koyu yeşil renkli, içi dolu olup, 8-10 cm. uzunluğundadır.Hasat geciktiğinde meyvelerin boyu uzamaz ve şişmez.Hasat sonrası tazel..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Meyveleri Beit Alpha tipindedir.Meyveler silindirik ve oldukça düzgündür.Uzun hasat periyordu, sıcak iklim koşullarına yüksek performans göstermektedir...
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
İlkbahar ve sonbahar yetiştiriciliğine uygun,bitki yapısı çok güçlü güçlü,erkenci ve yüksek verimli bir çeşittir.Meyve rengi parlak koyu yeşil, silindirik,17-18 cm uzunluğundadır.Meyve içi dolu sapı uzun meyve kalitesi çok iyi,boğum araları kısa,koltuk verimi yüksek ,multi çeşittir...
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Boğum araları çok kısa, multi, yüksek verimli bir hibrittir.Bitki yapısı kuvvetli ve çok erkencidir.Meyveleri parlak koyu yeşil renkli, birinci sınıf olup son derece kalitelidir.Hasat geciktiğinde meyveler kesinlikle şişme yapmaz.Meyve içi dolu olup, nakliyeye dayanıklıdır ve uzun sapı ile beraber 1..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Yeni çeşitlerimizden mini-multi hıyar segmentinde yer alan ATOM F1 çiftçilerden büyük ilgi görüyor. Geç güz ve bahar dönemlerine uygun olan ATOM F1, lezzeti ve uzun raf ömrü ile kendi segmentinde pazar lideri olmaya hazırlanıyor...
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Tamamı Dişi Çiçekli PartenokarpikOrta GüçlüBoğum Araları KısaUzun Süreli HasatKülleme ve Mildiyo ToleransKısa Koltuklu17 – 18 CmSera, Açık Alan, İlkbahar, Sonbahar..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Dönemi    :    Güzlük ,baharlıkMeyve Kg-Ad-Boy    :8-10 cmMeyve Şekli    :Küçük hasada uygun, çok kaliteli meyveliOlgunlaşma    :Erkenci,meyveyi hızlı büyütürAçıklama    :Super yüksek verimKaliteli,raf ömrü uzun meyve..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Bilinen Beith Alpha tipinde olup; 16-18 cm.uzunluğunda, 4 cm. çapında,düzgün silindirik yapıda, yüksek verimli ,lezzetli ve hastalıklara dayanıklı açık saha çeşidimizdir..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Tip : BademÖzellikleriMeyve; açık yeşil, silindirik oluksuz olup, 12 cm uzunluğundadır.Badem tipi olup, yarı multi bir çeşittir ve çok verimlidir.Güçlü bitki yapısına sahip olup boğum araları orta uzunluktadır.Yetiştirme ŞartlarıSoğuk dayanımı iyi olduğu için, geç sonbahar dikimleri için ideal bir ç..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
BitkiKornişhon tipi dikenli hıyar, tekli, çok güçlü, boğum araları orta, koltuklu.IR: Px, PcuMeyveKoyu yeşil renkli, uzun saplı, 12-14 cm, tat ve aroma çok iyi, ihracata uygun, çok yüksek kaliteli.Yetiştirme DönemiTek ekim sera...
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Dönemi : Geç güzlük ve erken baharlıkMeyve Kg-Ad-Boy : 17-18 cmMeyve Şekli : İhracata uygun kaliteli meyveOlgunlaşma : Sürekli ve düzenli yüksek verimAçıklama : Adaptasyon kabiliyeti çok yüksekHer bogumda meyve büyütür..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 55 (5 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.