Menu
Your Cart

Kavun Fideleri

Bitkisi güçlü, yaprak örtümü çok iyidir.Orta erkenci, yarı kapalı yapıdadır.Ortalama meyve ağırlığı 3,5-4,5 kg’dır.Meyve şekli tam oval ve çekirdek evi küçüktür.Meyve kabuğu pütürlü, yola dayanımı iyidir.Meyve et rengi beyaz, kabuğa doğru hafif yeşilimsidir.Fusarium’un 0,1,2 ırklarına ve küllemeye d..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Güçlü, erkenci, yapraklar orta iri Kırkağaç tipi, oval meyve, 3 - 4 kg, meyve et rengi beyaz, raf ömrü uzun Sera, alçak tünel ve açık tarla  Virüs dayanımı  IR: Px, Pcu..
1,20TL Vergiler Hariç:1,20TL
Sera üretiminde en erkenci galia çeşidi.ÖzelliklerYüksek verimliSarı rengi ve çıtır yapısı ile meyve albenisi yüksekUzun raf ömrüGüçlü bitki yapısıHastalık DayanımlarıHR: Fom: 0,1,2 / MNSVIR: Gc / Px: 1,2,5 ..
2,95TL Vergiler Hariç:2,95TL
Galia tipinde alçak tünel ve sera yetiştiriciliğine uygun çok erkenci kavun çeşidimizdir.Çok ErkenciMeyve Kabuk Rengi Koyu Sarı - TuruncuMeyve Ağırlığı 1,5 - 2,5 kgŞekli YuvarlakRaf Ömrü Uzun Hastalıklara Dayanım : IR F0 - F1 , PM..
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Bitkisi güçlü ve yaprakları orta iridir.Hastalıklara mukavemeti çok iyidir.Meyvesi oval, 2 - 3 kg. ağırlığında netlidir (kemreli).Meyve eti sert, kalın ve lezzetlidir.Olgunlaşma süresi ortadır.Alçak ve yüksek tünelde, açıkta yetiştirmeye uygundur...
1,00TL Vergiler Hariç:1,00TL
Çeşit: Galia TipMeyve Ağırlığı : 2-3 KgRaf Ömrü : UzunMeyve Et Rangi : Açık Yeşil - KremKabuk Özellikleri : Parlak Sarı - Çıtırı Çok İyiDikim Tarihi : Erken Bahar - Bahar - YazHastalıklara Dayanıklılık : Fusarium 0, 1 Ve Küllemeye Yüksek ToleransÖrtüaltı alçak tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine u..
0,75TL Vergiler Hariç:0,75TL
Çeşit GaliaMeyve Ağırlığı 3-6 kg.Şeker & Aroma Oranı YüksekHastalık Dayanımları Fusarium 0,1 ve Küllemeye Yüksek ToleransMeyve Et Rengi Açık Yeşil – KremKabuk Özellikleri Parlak Sarı, Mükemmel Çıtırlı, YuvarlakRaf Ömrü Uzun..
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
 Erkenci bir çeşit Örtü altı yetiştiriciliğine uygun Mükemmel çıtır yapısına sahip Meyve ağırlığı 2-3 kg. Meyve şekli kasalamaya ve ihracata uygunÇıtır YapısıAromasıTonajıMükemmelSarı Renk Olan Dikim Tarihi :  20 Kasım DikimiYeşil Renk Olan Dikim Tarihi : Şubat 11 Dikim..
1,40TL Vergiler Hariç:1,40TL
BitkiPiel de sapo kavun, güçlü, erkenci.HR: Fom 0-2MeyveOval yuva tipi, meyve kabuğu yeşil, çıtırlanma az, meyve et rengi beyaz, 3-4 kg, raf ömrü uzun.Yetiştirme DönemiSera, alçak tünel ve açık tarla...
1,10TL Vergiler Hariç:1,10TL
Sera üretiminde en erkenci galia çeşidi.ÖzelliklerYüksek verimliSarı rengi ve çıtır yapısı ile meyve albenisi yüksekUzun raf ömrüGüçlü bitki yapısıHastalık DayanımlarıHR: Fom: 0,1,2 / MNSVIR: Gc / Px: 1,2,5 ..
1,10TL Vergiler Hariç:1,10TL
Bitki: Güçlü, erkenci, yüksek verim.IR: Px, Pcu, Fom 1-2Meyve: Galya tipi, yuvarlak ve çıtırlı, 2-3 kg, kabuk rengi turuncu-sarı,raf ömrü uzun.Yetiştirme Dönemi: Sera, alçak tünel ve açık tarla...
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.