Menu
Your Cart

Patlıcan Fideleri

TipolojiUzun silindirikHastalık dayanımı HR : Fusarium wilt (Fom)Meyve tipiUzun silindirik AvantajlarHastalıklara dirençli bitki ile en kaliteli meyve ve yüksek verim BitkiOrta güçlü bitkiFusarium'a toleransSıcak ve soğuk hava şartlarında yüksek meyve tutumuMeyveUzun meyve 22-26cmÇok ..
1,30TL Vergiler Hariç:1,30TL
Tek mahsül(kış), güz, ilkbahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun topan patlıcan çeşidimizdir.Bitkisi orta güçlü, boğum araları kısadır.Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir.Meyve şekli yuvarlak/oval-yuvarlaktır.Meyvelerin kuru madde oranı yüksek, sert ve ağırdır.Meyve rengi koyu mor-siyahtır, g..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Güçlü ve kapalı bitki yapısına sahip (meyveyi güneş yanmasından korur)Erkenci ve hasat arası kısa olduğundan çok verimlidir.Soğuk dayanımı iyi olduğundan yaprak sararması olmaz.Meyve sapı ve çanak yapraklan dikensiz, meyve yapısı standart, rengi siyah ve kalitelidir.Uzun hasat süresi vardır...
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Güçlü ve kapalı bitki yapısına sahip (meyveyi güneş yanmasından korur)Erkenci ve hasat arası kısa olduğundan çok verimlidir. Soğuk dayanımı iyi olduğundan yaprak sararması olmaz. Meyve sapı ve çanak yapraklan dikensiz, meyve yapısı standart, rengi siyah ve kalitelidir.Uzun hasat süresi var..
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Açık saha üretimine uygundur.Meyve uzunluğu 30-35 cm'dir. Meyve rengi parlak siyahtır.Ucu sivridir. Sapı dikensizdir...
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Morumsu pembe zemin üzerine kremrenkli çizgilidir. Beyaz etiidir.Türk damak tadına çok uygun, tamkarnıyarıklık, son derece lezzetli birpatlıcandır. Sapı dikensizdir.Meyveleri düzgün ve silindirik yapıdaolup, 17-20 cm. uzunluğundadır.Yüksek verimlidir.Açık saha yetiştiriciliğine uygundur...
0,87TL Vergiler Hariç:0,87TL
Açık saha yetiştlriciliğine uygundur.Ege bölgesi Pazar isteklerine çok uygun,iri yuvarlak ve dilimli meyvelidir.VerticilIium'a tolerantlıdır.Güçlü bitki yapısına sahiptir.Meyve ağırlığı ortalama 300-350 gramdır.K?zlemeye ve kızartmaya çok uygundur.Yüksek verimli hibrit çeşidimizdir...
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Açık saha yetiştiriciliğine uygun bir patlıcan çeşidimizdir.BİTKİ :Çok güçlü ve uzun bitki yapısıÇok az dikenliMEYVE :Koyu siyahSilindirikMeyve uzunluğu 30 cm.Meyve çapı 8 cm.Sivri uçluÇok erkenciYüksek verimliUzun hasat periyodu..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Bitki: Çok güçlü bitki ve kök yapısı. Yüksek verim. Soğukta mükemmel performans. Sera ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Meyve: 20-25 cm meyve uzunluğu, 4-5 cm meyve çapı. Silindirik meyve şekli. Parlak ve siyaha yakın koyu renk...
1,00TL Vergiler Hariç:1,00TL
Bitkisi kuvvetli ve yarı açık yapıdadır.Soğuk şartlarda çiçek açabilen ve meyve rengini bozmayan yegâne çeşitlerden bir tanesidir.Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyi, orta erkencidir.Meyve rengi kış şartlarında dahi koyu mor-siyah renkte ve parlaktır.Meyveler uzun ve dolgundur.Meyve boyu ortalama&n..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Pazara sunulduğundan bu yana, uzun yol dayanımı, soğuklardaki yüksek   verimi ve meyve kalitesiyle, üreticiyi, satıcıyı ve tüketiciyi memnun ederek ülkemizdeki patlıcan tüketimini arttıran çeşit ünvanını almıştır. Bitki, bodur ve orta güçlü yapıya sahiptir. Meyveleri parlak, siya..
1,00TL Vergiler Hariç:1,00TL
GÖRKEM  F1 İlkbahar sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun bir patlıcan çeşidimizdir.Bitki yapısı kuvvetli ve kök hastalıklarına dayanıklıdır.(Fusarium sp.)Meyveleri sert, raf ömrü uzun ve parlak koyu renklidir.Meyve renginde morarma olmaz. BİTKİ ÖZELLİKLERİ  Bitki Kuvveti İyi ..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.