Menu
Your Cart

Sera Naylonu

Havuz Naylonu Havuz Naylonu
New Free
SERA ÖRTÜSÜHAVUZ NAYLONU UV+IR+EVA+AO+AV+DİFÜZYON KatkılıUV KATKI MADDESİ: Güneşten gelen zararlı ışınları sera içerisine girmesini engeller. Aynı zamanda plastiğin ömrünü belirleyen katkı maddesidir. UV oranı artıkça plastiğin ömrü de artar.IR KATKI MADDESİ: Gündüz sera içerisinde giren sıcak ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Sera Naylonu 12 Ay Ur+Ir+Ld+Eva+Ao+Ab Katkılı Sera Naylonu 12 Ay Ur+Ir+Ld+Eva+Ao+Ab Katkılı
New Free
SERA ÖRTÜSÜ12 AylıkUV+IR+EVA+AO+AV+DİFÜZYON KatkılıUV KATKI MADDESİ: Güneşten gelen zararlı ışınları sera içerisine girmesini engeller. Aynı zamanda plastiğin ömrünü belirleyen katkı maddesidir. UV oranı artıkça plastiğin ömrü de artar.IR KATKI MADDESİ: Gündüz sera içerisinde giren sıcak havayı muha..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Sera Naylonu 24 Ay Uv+Ir+Ld+Eva+Ao+Ab Katkılı Sera Naylonu 24 Ay Uv+Ir+Ld+Eva+Ao+Ab Katkılı
New Free
SERA ÖRTÜSÜ24 AYLIKUV+IR+EVA+AO+AV+DİFÜZYON KatkılıUV KATKI MADDESİ: Güneşten gelen zararlı ışınları sera içerisine girmesini engeller. Aynı zamanda plastiğin ömrünü belirleyen katkı maddesidir. UV oranı artıkça plastiğin ömrü de artar.IR KATKI MADDESİ: Gündüz sera içerisinde giren sıcak havayı muha..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Sera Naylonu 36 Ay Uv+Ir+Ld+Eva+Ao+Ab Katkılı Sera Naylonu 36 Ay Uv+Ir+Ld+Eva+Ao+Ab Katkılı
New Free
SERA ÖRTÜSÜ36 AylıkUV+IR+EVA+AO+AV+DİFÜZYON KatkılıUV KATKI MADDESİ: Güneşten gelen zararlı ışınları sera içerisine girmesini engeller. Aynı zamanda plastiğin ömrünü belirleyen katkı maddesidir. UV oranı artıkça plastiğin ömrü de artar.IR KATKI MADDESİ: Gündüz sera içerisinde giren sıcak havayı muha..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Yırtılan sera plastiğinin tamirinde yama ve yapıştırma işleminde kullanılır. PE filmle yalıtım veya yanma uygulamaları ve SERALARIN tamiri gibi çeşitli uygulamalar için ideal bir üründür.Bant aynı zamanda geri dönüşümün  çok önemli olduğu ambalajlama uygulamalarında da kullanılabilir.Basınca du..
55,50TL Vergiler Hariç:55,50TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.